Zakończenie Roku Szkolnego
Przypominamy, że już w najbliższą sobotę o godz. 11.00 spotykamy się na uroczystym zakończeniu roku szkolnego w auli Katharina-Heinroth-Grundschule. Ze względu na zapowiadane upały uroczystość będzie krótsza niż zwykle, aby wszyscy mogli czuć się komfortowo i bezpiecznie. Dla wszystkich uczestników przygotujemy również wodę do picia. Mamy nadzieję, że mimo wysokich temperatur będziecie z nami, aby wspólnie zakończyć kolejny rok nauki, podziękować naszym nauczycielom i pogratulować uczniom ich sukcesów. Taki dzień zdarza się tylko raz w roku i będzie nam bardzo miło spotkać się z Państwem.
Do zobaczenia w sobotę o godz. 11.00!
