Punkty nauczania 2020-2021

FRIEDRICHSHAIN

Andreas–Schule Gymnasium
Koppenstr.76, 10243 Berlin
Räume: H103, H105
środa 16.30 – 18.30

Klasa  1-3                                                                           Izabela Mischke

Klasa  4-6  i  gimnazjalna                                             Dorota Sowiński

TEMPELHOF 

Rudolf Hildebrand Grundschule
Friedenstr. 23-25, 12107 Berlin
wtorek 16.30 – 19.00

Klasa 1-3                                                                                Jola Sawczuk

STEGLITZ

Kopernikus Oberschule
Lepsiusstr. 24-28, 12163 Berlin
wtorek 16.30 – 19.00

Klasa  1-3                                                                    Grzegorz Szklarczyk

Klasa  2-6                                                                  Karolina Małolepszy

REINICKENDORF

Bettina-von-Armin-Oberschule
Senftenberger Ring 49, 13435 Berlin
pawilon nr. 6, I piętro
środa 16.30 – 19.00

Klasa  0-1                                                            Katarzyna Nowakowska

Klasa  2-3                                                                       Natalia Jaskólska

Klasa  4-6  i  gimnazjalna                                        Małgorzata Staszak

RUDOW  

Grundschule am Regenweiher
Johannisthaler Chaussee 328, 12351 Berlin
Parter sale nr 5, 7, 10
wtorek 16.30 – 19.00 

Klasa  1-3                                                                        Ewa Gruszczyńska

Klasa    4-6 i gimnazjalna                                    Aleksandra Glodowski

WILMERSDORF  /  online

Marie-Curie-Oberschule
Weimarische Straße 21, 10715 Berlin
I piętro, klasy nr 204-207
środa 16.30 – 19.00 

Klasa  1-3                                                                                     Karolina Walkowska

Klasa  4-6 i gimnazjalna                                                       Aleksandra Glodowski

SPANDAU

Lily-Braun-Oberschule
Münsinger Straße 2, 13597 Berlin
sale: 024, 025, pierwsze piętro
środa 16.30 – 19.00 

Klasa  1-3                                                                             Emilia Wojtania-Chmiel

Klasa  4-6  i  gimnazjalna                                                            Agnieszka Redźko

17.30 – 19.00

przygotowanie do egzaminu certyfikatowego     Magdalena Lepianka-Nowak

SPANDAU/ Staaken

Christian Morgenstern Grundschule (tylko dla uczniów tej szkoły)
Räcknitzer Steig 12, 13593 Berlin
czwartek  15.15 – 17.00 

Klasa 1-3                                                                      Magdalena Lepianka-Nowak

PRENZLAUER BERG

Medienzentrum
Hosemannstr.14, 10409 Berlin
poniedziałek 16.45 – 18.15

grupa przedszkolna i klasa 0                                    Katarzyna Wojciechowska

poniedziałek 16.30 – 19.00

Klasa   1-3                                                                                               Edyta Kulik

POCZDAM

Rosa-Luxemburg-Grundschule
Burgstraße 23a, 14467 Potsdam
sala 222, 223
poniedziałek 16.15 – 17.45

Klasa   1-3                                                                                        Izabela Mischke

Klasa   4-6 i gimnazjalna                                                      Grzegorz Szklarczuk

POTSDAM

Grundschule am Humboldtring
UNESCO-Projektschule
Humboldtring 15/17, 14473 Potsdam
wtorek 16.30 – 18.00

grupa przedszkolna                                                     Emilia Wojtania-Chmiel

WEDDING  

St.-Petrus-Kirchengemeinde
Bellermannstr. 92, 13357 Berlin
dzwonek wejściowy do Gemeindesaal
czwartek 16.30 – 19.00

Klasa  1-3                                                                        Natalia Jaskólska

Klasa  4-6 i  gimnazjalna                                             Dorota Sowiński

ZEHLENDORF

Katholische Schule St. Ursula (tylko dla uczniów tej szkoły)
Kleinaustr.4
14169 Berlin
wtorek 14.00 – 15.30

Klasa 2-3

KLASA  ONLINE

Klasa starsza       poniedziałek. 17.00 – 18.45          Gosia Cieśla

Klasa młodsza – utworzenie grupy młodszej jest możliwe po zebraniu odpowiedniej ilości uczniów. Pytania proszę kierować do Izabeli Mischke, +49 1732199074.

Scroll Up